Pievienots: 12.09.2013

    → Mg-1 grupa mācību ekskursijā Brīvdabas muzejā

 

  Pievienots: 14.12.2011

      Neliels foto ieskats praktiskās darbības seminārā, kurš notika Pārdaugavas profesionālajā vidusskolā no 23.11 līdz 25.11.

 

     Šogad semināra tēma bija ,,šūpuļkrēsls” un skolu komandas demonstrēja bagātu iztēli šī izstrādājuma interpretācijā. Mūsu audzēkņu, Emīla Bodnieka un Pētera Liepiņa darinātais šūpuļkrēsls atšķīrās ar to, ka bija aprīkots ar elektromotoru un šūpojās pats. (izmantoti profesionālie elektroinstrumenti BOSCH)

 

 

 Pievienots: 24.03.2011

Rīgas Tehniskā koledžā

ar šī gada 1. septembri Lēdmanes ielā - 3 būs iespēja studēt

akreditētā 1. līmeņa augstākās izglītības programmā

"kokapstrādes tehnologs"

(apmācības ilgums 2,5 gadi, klātienē)

 

Kokapstrādes tehnologa nodarbinātības apraksts

      Kokapstrādes tehnologs veic tehniskos uzdevumus, kas saistīti ar ražošanas efektivitātes paaugstināšanu un darba organizācijas pilnveidošanu koksnes mehāniskās apstrādes jomā, koka izstrādājumu projektēšanu un izgatavošanu, kā arī iekārtu un mehānisko ierīču lietošanu, uzraudzību un remontu, veic materiāla un darba patēriņa aprēķinus, risina darba procesā radušās problēmas, īsteno darba un vides aizsardzības prasības, vada pakļautos darbiniekus, pārzina uzņēmējdarbības, ekonomikas, grāmatvedības, likumdošanas pamatus un piedalās biznesa plānu tāmju izstrādē un veic ekonomiskās analīzes.